 |  |  |  | Precies op de hoek van de Oude Molstraat en de Papestraat staat een pand dat dateert uit 1874 en huisvestte jarenlang wijnhandel ’Richters’. Maar goed dat is al weer meer dan 25 jaar geleden.
Sindsdien fleurt Café het Hoekpandje dit unieke plekje op. |  |  |  |  |
 |  |  |  |
| Soort gelegenheid: | - Bruin café - Dartcafé - Feestcafé
|
Openingstijden:
Maandag:
| 16:00 tot 01:00 | Dinsdag:
| 16:00 tot 01:00 | Woensdag:
| 16:00 tot 01:00 | Donderdag:
| 16:00 tot 02:00 | Vrijdag:
| 16:00 tot 02:00 | Zaterdag:
| 16:00 tot 02:00 | | Zondag: | 16:00 tot 01:00 |
|
| | Ons publiek: | 21-25 en 25-30 en 30-35 en 35+ | | | | Onze muziek: | - 70´s & 80´s - Blues - Dance - Feestmuziek - R&B - Rock - Top 40
| | | | Biermerk: | Amstel | | | | Terras: | 1-5 tafels | | | | Extra's: | - Darts - Dansvloer - Dj
|
|  |  |  |  |
|
 |  |  |  | Het is een zeer gemoedelijk bruincafé waar je doordeweeks op je gemak een biertje kunt pakken en een praatje met de andere gasten kunt maken.
Je treft hier een zeer memêleerd publiek aan van jong tot oud van alternatief tot kak. Het mooie is dat iedereen zich thuis voelt.
Darten is een zeer belangrijke bezigheid binnen het Hoekpandje. Op de drie dartbanen laat een ieder zijn kunsten zien. Twee maal per jaar komen er een darter met internationale roem en faam. Hou de evenementen in de gaten wie het gaat worden.
Vaak komt Barney spelen als je mazzel hebt kun je wellicht tegen hem gooien. Verder biedt het Hoekpandje onderdak aan twee Superleague teams. Om de zondag is er een darttoernooi. |  |  |  |  |
|
|