 |  |  |  | AMERSFOORT HEEFT LEFF!
LEFF heeft op een prachtige locatie, midden in het centrum van Amersfoort, op 24 april 2008 haar deuren geopend. LEFF is de plek waar levensgenieters, jong en oud, in stijl kunnen genieten van lekker eten, mooie wijnen, cocktails en muziek.
LEFF beschikt over een stijlvolle wijnbar, een sfeervol restaurant, een terras en een prachtige binnentuin. In de wijnbar kunnen wijnliefhebbers zelf wijn kiezen, proeven en tappen. Het restaurant zelf biedt plaats aan ongeveer 65 gasten en vanaf 12:00 uur tot sluitingstijd worden er door de keukenbrigade met veel aandacht smaakvolle gerechten voor u bereid. |  |  |  |  |
 |  |  |  |
Openingstijden:
Maandag:
| gesloten | Dinsdag:
| 12:00 tot 00:00 | Woensdag:
| 12:00 tot 00:00 | Donderdag:
| 12:00 tot 00:00 | Vrijdag:
| 10:00 tot 00:00 | Zaterdag:
| 10:00 tot 00:00 | | Zondag: | gesloten |
|
| | Ons publiek: | | | | | Onze muziek: | | | | | Biermerk: | | | | | Terras: | tafels | | | | Extra's: | |
|  |  |  |  |
|
 |  |  |  | LEFF is de perfecte plek voor een feestje, om het weekend te beginnen met collega’s en vrienden of zomaar, omdat je er zin in hebt. Het stijlvolle en comfortabele interieur, de professionele service en de informele gastvrijheid dragen daar zeker aan bij.
LEFF moet je horen, zien, voelen, ruiken en proeven! LEFF moet je durven!! |  |  |  |  |
|
|